Younow Hesap Açma | Kaydol

YouNow hesabı açma Kaydol

YouNow, son günlerde oldukça popüler olan bir canlı yayın yapma uygulamasıdır. YouNow ile sizde dilediğiniz bir etiket altında canlı yayın yapabilir veya yapılan canlı yayınları izleyebilir, yorum yapabilir hatta bunlardan para bile kazanabilirsiniz. Younow kullanabilmek için bir hesaba ihtiyacınız vardır, YouNow hesap açmak için var olan sosyal medya hesaplarınızı kullanabilirsiniz. YouNow hesap açma işleminde, Twitter, Google, Faceboo ve İnstagram hesaplarınızı kullanabilirsiniz.

YouNow hesabınızı açtıktan sonra, mobil telefonlarda kullanabilmek için, sayfamızın en altında yer alan indirme bağlantılarını kullanarak, Android ve İos sürümlerine ait resmi uygulamayı indirebilirsiniz.

YouNow Hesabı açma işlemi

YouNow kayıt olmak için ana sayfasında yer alan seçeneklerden bir tanesini kullanarak hemen oturum açabilirsiniz ve canlı yayın yapmaya başlayabilirsiniz. YouNow, canlı yayın yapabilmek için, bilgisayarınızda bir kamera ve bir mikrofon olmalıdır.

YouNow hesap oluşturma için, sahibi olduğunuz, size sunulan seçeneklerden bir tanesine tıklayarak, gerekli izinleri vermeniz yeterlidir. YouNow hesap açması en kolay uygulamalardan bir tanesidir. YouNow hesabınızı sadece bir kaç dakikada açarak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

YouNow hesabı açmak için tıklayınız.

YouNow hesabı için gerekli olan sosyal medya hesaplarına sahip değilseniz, kolayca açabilirsiniz. Twitter, Google, İnstagram ve Facebook hesaplarını nasıl açacağınız konusunda daha önce yazdığımız yazılarımıza aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

YouNow Mobil uygulama

YouNow hizmetini mobil platformlardan da kullanabilirsiniz, Android ve İos sürümleri olan uygulamaları kullanabilmek için, kullandığınız telefona uygun sürümü cihazınıza indiriniz. YouNow uygulamaları indirme bağlantıları aşağıda bulunmaktadır.

One Comment on “Younow Hesap Açma | Kaydol”

Bir Cevap Yazın