Whatsapp hesap aç

Whatsapp Aç

Whatsapp hesabı nasıl açılır?

Whatsapp nasıl açılır? Bir Whatsapp uygulamasını kullanmak için, kayıt olarak bir hesap açmanız gereklidir. Şimdi size nasıl Whatsapp açabilirsiniz, resimli ve uygulamalı olarak anlatalım. Whatsapp kullanmak için, akıllı cep telefonu ve indireceğiniz uygulama ve sahip olmanız gereken bir internet bağlantısı olması gereklidir.

Whatsapp uygulamasını kullanmak için, telefon numaranızı kaydetmek suretiyle bir hesap açmanız gerekir. Whatsapp kullanmak için, uygulamayı cep telefonunuza yükledikten sonra, telefonunuzu tanımlamanız ve telefon numaranızı doğrulamanız gereklidir. Tüm bu işlemleri yapmak sadece iki dakikanızı alır ve sonra Whatsapp’ı hemen kullanmaya başlarsınız.

Whatsapp Hesap Aç

Whatsapp açabilmek için yapmanız gerekenler aşağıda listelenmiştir, aşağıdaki işlem adımlarını bire bir uygulayarak hemen Whatsapp hesap açabilirsiniz.Whatsapp uygulamasını, telefonunuzun işletim sistemine uygun olan sürümünü indiriniz. Whatsapp, Android, İos, Windows Phone, Symbian ve Blackberry telefonlarında bulunan işletim sistemlerinde çalışır ve uygun sürümü cihaza yüklemeniz gereklidir.

Whatsapp download

İlk olarak Whatsapp uygulamasını cihazınıza indirin, kurma işlemini daha sonra başlayacağız. Whatsapp, cep telefonunuzun işletim sistemine uygun sürümü yüklemeniz gereklidir. Buradan, cep telefonunuza göre, uygun olan sürümü, cihaza indirin ve kurun, Whatsapp tüm sürümlerde ücretsiz olarak kullanılabilir.

whatsapp-download

Whatsapp hesabı açma işlemi

Whatsapp, hesap açma ve kaydolma işlemi için ilk olarak uygulamayı açın. Whatsapp, uygulamasını indirdikten sonra, uygulamaya dokunarak açın, ilk olarak karşınıza bir telefon numarası girmenizi isteyen bir alan gelecektir. Buraya telefon numaranızı yazın.

whatsapp-hesap-açma-1

Telefon numaranızı girdikten sonra, “Ok” tuşuna basarak bir sonraki adıma geçiniz.

Telefon numaranız Whatsapp tarafından doğrulanacaktır. Bu numaraya eklemek istediğinizden eminseniz “Ok” tuşuna basın veya değiştir butonu ile dilerseniz değiştirebilirsiniz.

whatsapp-hesap-açma-3

Telefon numaranız doğrulandıktan sonra bir SMS gönderilir ve otomatik olarak doğrulama işlemi yapılır.

whatsapp-hesap-açma

Telefon numaranız doğrulandıktan sonra, profil resmi ve kullanıcı adı seçiminizi yapmalısınız. Buradaki değişiklikler, tüm kullanıcılar tarafından görünecektir.

whatsapp-hesap-açma-4

Whatsapp kaydolma işleminiz tamamlandı, artık uygulamayı güle güle kullanabilirsiniz. Whatsapp ilk yıl ücretsiz, diğer yıllar ise ücretli olduğunu belirtse de, ücretsizdir.

whatsapp-hesap-açma-5

WhatsApp Uygulamasını İndirin

Whatsapp uygulamasını aşağıdaki resmi linklerden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

79 Comments on “Whatsapp hesap aç”

  1. Ben şu son aşamaya kadar geldim ama son aşamaya kadar rahatlıkla geldim bağlanılmıyor lütfen sonra tekrar deneyiniz diye hata verdi.Nasıl çözebilirim?

Bir Cevap Yazın