Uber Hesap Açma

Uber hesabı nasıl açılır?

Uber uygulamasını kullanabilmeniz için bir hesap açmalısınız, Uber hesabı açarken nelere dikkat etmelisiniz ve bir Uber hesabı nasıl açılır? Uber kullanabilmek için bir hesaba ihtiyacınız vardır. Uber hesabı nasıl açılır? Online bir kayıt formu doldurmalısınız ve formun sonunda  kredi kartı bilgilerinizi girmek zorundasınız. Kullandığınız hizmete ait ücretin tarafınızca ödenebilmesi için bu gereklidir. Burada kredi kartı bilgisi vermeden bir kayıt açarak hesap oluşturma işlemi yapamazsınız.

Uber Hesabı Açma işlemi

Uber hesabı açabilmek için, kaydol bağlantısından, karşınıza gelen online kayıt formunu doldurmalısınız. Bu kayıt formunda Hesap bilgileri, Profil bilgileri ve Ödeme bilgileri olmak üzere 3 bölüm yer alır. Uber kaydolmak ve hesap açabilmek için bu formda yer alan bilgileri girerek kayıt işlemini yapmış olacaksınız.

Uber hesabı açabilmek için Profil alanında yer alan kişisel bilgilerinizin istendiği alanları doldurmanız gerekmektedir. Burada ayrıca size ait bir cep telefonu numarası girmeli ve uygulamayı kullanacağınız bir dil seçerek diğer adıma geçmelisiniz.

Uber hesap açabilmek için kayıt formunda son bölümde, ödeme için gerekli olan Kredi Kartı bilgilerinizi girmelisiniz. Bu ödeme yöntemi, kullanacağınız hizmetin ücretinin ödenmesi için gerekli bir bilgidir. Bu bilgiyi de girdikten sonra varsa bir Promosyon kodu girebilirsiniz, ardından “Hesap Oluştur” butonuna tıklayarak hesap açma işlemini bitirmiş olursunuz.

Uber Hesap Açma Sayfasına gitmek için tıklayın

One Comment on “Uber Hesap Açma”

Bir Cevap Yazın