Swarm Hesap Açma ve Kaydolma

Swarm Hesap Aç ve Kaydol

Swarm Foursquare uygulamasında hesap açmak ve kaydolmak istiyorum, bunu nasıl yapabilirim? Swarm uygulaması, mekanlara check-in yapabileceğiniz, yeni mekanları görebileceğiniz bir mobil uygulama. Swarm ile uygulamayı kullanan arkadaşlarınızın hangi mekanda olduğunu, hangi mekanları beğendiğini de görebilir, mekan önerisi yapabilirsiniz. Swarm uygulamasını kullanabilmek için bir hesap açmanız gereklidir.

Swarm Hesabı Nasıl Açılır?

Swarmhesabı web sitesi üzerinden açılamaz, Swarm hesabını açmak için uygulamaya ait mobil uygulamayı indirmeniz gereklidir. Swarm hem android hemde ios sürümlerinde çalışabilir, Swarm indirme linklerini sayfamızın alt kısmında bulabilirsiniz.

Bu bağlantıları kullanarak Swarm uygulamalarının resmi indirme linklerine ulaşabilir ve güvenle indirebilirsiniz.

Swarm Hesabı açma işlemi

Swarmhesap açabilmenin bir kaç yolu bulunur, bunlar Facebook hesabınız ile, Google hesabınız ile ve bir e-posta daresi ile kayıt olma şeklindedir. Swarm hesabını açmak için kullanabileceğiniz bu üç yöntem yazmızda detaylı ve resimli olarak anlatılacaktır.

İlk olarak Swarm uygulamasını indirin.

Swarm Facebook ile açma

İlk olarak Swarm uygulamasını cihazınıza indirin, ardından “Facebook ile giriş yap” seçeneğini kullanarak Facebook bilgilerinizi kullanarak giriş yapın ve hemen kullanmaya başlayınız.

Google ile hesap açmak için var olan bir Google hesap bilgilerinizi girerek gerekli izinleri vermelisiniz.

Swarm hesabına kayıt olma

Facebook ve Google hesaplarınız yok veya kullanmak istemiyorsanız, Swarm hesabınızı açmanın diğer yolu bir e-posta adresi ile kayıt olmaktır. Swarm hesabına kaydolma için “E-posta ile kaydolun” seçeneğine dokunun.

Karşınıza hesabınızı oluşturmak için kullanacağınız bir form çıkacaktır, bu formda hesap kullanıcı adı ve şifrelerinizi de oluşturabileceğiniz bilgiler istenecektir.

Swarm hesabınızı açmak için formda sırasıyla, ad ve soy ad bilgilerinizi girdikten sonra geçerli bir e-posta adresi yazın. Daha sonra hesap girişinizde kullanacağınız bir şifre belirleyiniz. Bu şifre sizin hesap girişinizde kullanacağınız bir şifre olacaktır bu sebeple güçlü bir şifre oluşturmaya gayret edin.

Swarm Hesap açma formunda doğum günü ve cinsiyet alanlarını da doldurduktan sonra, dilerseniz isteğe bağlı olarak bir cep telefonu numarası girebilirsiniz.

Tüm bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra Swarm hesabınız açılmış olacaktır.

Swarm Mobil uygulama indirme

Swarm hesabınızı açtıktan sonra, kullanabilmek için cihaznıza uygun olan sürümü indirmeniz gereklidir, aşağıdaki bağlantılardan uygun sürümü indirebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın