Mynet hesap aç | E-posta üye ol

Mynet Hesabı nasıl açılır?

Mynet hesabı açma ve üye olma işlemi nasıl yapılır? Mynet özelliklerinden faydalanmanızı sağlayan özellikler sunar. Mynet e-posta hesabı da bu işlem adımlarından sonra açılmaktadır. Mynet hesabı ile Mynet anasayfasında giriş yaparak kullanabilirsiniz. Bu hesabı açarken aynı zamanda dilerseniz bir e-posta hesabı da açabilirsiniz. Mynet e-posta hesabınızı, sizin seçeceğiniz bir kullanıcı adı ve mynet.com uzantısı ile kullanabilirsiniz. Şimdi adım adım size Mynet hesabı ve e-posta hesabı nasıl açılır anlatmaya başlayalım. Mynet hesabı açmak için bu yönergelerden yararlanabilirsiniz.

Mynet Hesabı açma

Mynet kayıt olma sayfasından küçük bir formu doldurarak, sadece dakikalar içinde Mynet hesabınızı oluşturabilir ve bu aşamadan sonra dilerseniz Mynet e-posta hesabınızı da oluşturabilirsiniz. Mynet hesabı açmak için ilk olarak kayıt sayfasına giderek, karşımıza gelen bir formu doldurmamız gerekiyor. Mynet kayıt olma formunda ad ve soyad bilgisi girdikten sonra bir e-mail adresi girmemiz gerekiyor, bu aktivasyon işlemi için kullanılacaktır, 7 gün içinde aktif edilmeyen hesaplar iptal edilmektedir.

Mynet hesap açma formunda daha sonra hesabımız için bir şifre belirlememiz gerekmektedir. Bu şifreyi de Mynet hesabımıza giriş te kullanacağız. Daha sonra doğum tarihimizi girelim ve cinsiyetimizi belirleyelim. son olarak Mynet üyelik sözleşmesini kabul etmek için onay kutusunu işaretledikten sonra güvenlik kontrolünü yapmak için “Ben robot değilim” kutucuğunu da işaretledikten sonra “Üye Olmak İstiyorum” butonuna basalım.

Mynet üyelik işleminiz tamamlandı, şimdi ekranda yazan bilgiler doğrultusunda Mynet hesabınız açıldı, bu hesabı kullanarak Mynet girişi kullanarak hesabımızda oturum açabiliriz. Ancak daha önce de belirttiğimiz gibi 7 gün içersinde kayıt olurken girdiğimiz e-posta adresine gönderilen aktivasyon linkine tıklayarak hesabımızı aktif etmemiz gereklidir, aksi halde hesabımız iptal edilecektir.

Mynet hesabımızı oluşturduktan sonra istersek, Mynet uzantılı bir e-posta hesabı da alabiliriz. Mynet e-posta hesabı almak için ok ile işaretlenmiş, sayfanın en alt bölümünde bulunan ve kullanıcı adınız ile başlayan Mynet uzantılı e-posta adresini kullanmak istiyorum seçeneğine tıklayarak e-posta hesabımızı da alabiliriz.

Mynet e-mail hesabınızı aktif edebilmek için ekranda ki “Tamam” butonuna basmanız yeterli olacaktır.

 

Tamam butonuna bastığınız da, Mynet e-mail hesabımıza giriş yapmış olacağız. Mynet e-mail hesabı, e-mail gönderip alabileceğiniz bir hesaptır ve belirlediğiniz kullanıcı adı ve şifre ile kullanabilirsiniz.

Mynet e-posta hesabına giriş için Mynet anasayfasından hesabımıza giriş yaparak, sağ üst bölümdeki e-mail sekmesinden giriş yaparak kullanabilirsiniz.

Mynet hesabı açmak için kayıt sayfasına gidin.

Bir Cevap Yazın