Meet me Hesap Aç

Meet me Hesabı açma

Meet.me hesabı nasıl açılır? Meet me adından anlaşılacağı gibi, sosyal bir mobil uygulamadır, arkadaşlıklar edinebileceğiniz, yeni insanlarla tanışabileceğiniz bir uygulamadır. Meet.me uygulaması mobil cihazlarda çalışan bir uygulamadır. Meet me Android ve ios sürümleri bulunur, cihazınıza uygun mobil uygulamayı indirerek kayıt olduktan sonra kullanabilirsiniz.

Meet me Hesabı açma

Meet me kullanabilmeniz için hem öncelikle bir kayıt açmanız yani kaydolmanız gereklidir. Meet me hem mobil hemde web sitesi üzerinden kayıt olmanıza olanak sağlar. Meet me uygulamasına web sitesi üzerinden nasıl kayıt olabilirsiniz, anlatmaya başlayalım.

Meet me uygulamasında hesap açmanın iki yöntemi bulunur, bunlar varsa Facebook hesabınıza ile yapılmaktadır, bu yöntem kolay ve basit olarak yapılır ve bir form doldurmanıza gerek kalmadan sadece saniyeler içinde Meet me hesabınızı açmanıza olanak tanır.

Diğer yöntem ise bir E-posta hesabı ile Meet me uygulamasına kayıt olmaktır. Bu yöntemde kendi hesabınızı oluşturarak, kullanmaya başlayabilirsiniz.

Meet me Facebook ile Giriş Yapma

Meet me ana sayfasına gittiğinizde, karşınıza çıkan kayıt formunda yer alan ve en üst bölümde yer alan “Tek Tıklamayla Ücretsiz Katılın” butonuna tıklayarak hemen kayıt olabilirsiniz.

Meet.me kayıt formunu doldurun

Diğer yöntemde kayıt olmanız gereklidir, Meet.me ana sayfasındaki formu doldurun, ilk olarak ad ve soyad ardından kendinize ait bir E-posta adresi yazın.

Ardından Meet.me hesap girişinizde kullanılacak olan şifreyi belirlemeniz gereklidir. Parola alanına belirlediğiniz şifreyi yazın.

Posta kodu ve Cinsiyet kısmını da doğru olarak doldurun, ardından doğum tarihinizi açılır kutulardan seçiniz. Son olarak “Arkadaş edinin” butonuna basarak Meet.me kayıt olma işlemini bitirin.

Meet.me kayıt işlemini tamamladıktan sonra, son olarak kayıt olurken verdiğiniz e-post adresine giderek aktivasyon işlemini tamamlayarak hesabınızı kullanılır hale getirmiş olursunuz.

Meet.me kayıt sayfasına gitmek için tıklayın

Meet.me Mobil uygulamaları indirin

Meet.me uygulamaları mobil cihazlardan kullanılabilir, bunun için uygun olan sürümü cihazınıza indirmelisiniz. Daha sonrakayıt olurken oluşturduğunuz bilgiler ile hesabınıza giriş yaparak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın